Clipboardy

To idealne rozwiązanie dla osób, które prowadzą prezentacje, szkolenia lub pracują z dużą ilością dokumentów. Podkładka ułatwia utrzymanie porządku w dokumentach a przy tym stanowi estetyczną wizytówkę Twojej firmy.

Clipboard występuje również w formie składanej. Dodatkowa powierzchnia to więcej miejsca na Twoją reklamę i kolorową grafikę. Dodatkowa przestrzeń daje też możliwość zamontowania dodatkowych elementów – kieszenie na dokumenty czy płyty CD.

Clipboard

Przykładowe ceny netto za 1 szt.

Specyfikacja techniczna

Clipboard A4

 

rozmiar 22 x 32 cm

tektura lita 2.3 mm oklejona kredą

zadruk : pełen kolor dwustronnie

uszlachetnienia: laminat mat lub błysk

klip 100 mm srebrny

NakładA4
100 szt.7,90 zł
200 szt.5,70 zł
300 szt.4,90 zł
500 szt.4,20 zł
1000 szt.4,10 zł
Cześć, zostaw swój numer telefonu lub e-mail a pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązania:
Wyślij

Co więcej, przy kalendarzach trójdzielnych stosowane są dodatkowe wzmocnienia w postaci kartonu o większej grubości na plecach kalendarza oraz specjalnych skrzydełek kalendarium. Drukowanie kalendarzy odbywa się przy użyciu metody offsetowej, gwarantującej najwyższą jakość naniesionego nadruku – projektowanie kalendarzy odbywa się w oparciu o potrzeby i oczekiwania klienta względem grafiki, która może być spersonalizowana lub nie, jak i w oparciu o wybrany format. Kalendarze z główką wypukłą drukowane w poznańskiej drukarni to wysoka jakość w atrakcyjnej cenie.