Druk offsetowy

Współczesne standardy w zakresie szybkiego, trwałego i niedrogiego druku dużych nakładów w doskonałej jakości powodują, że ogromną popularnością nieprzypadkowo cieszy się druk offsetowy. Jest to technika drukarska polegająca na przenoszeniu obrazu umieszczonego na płycie aluminiowej na papier po uprzednim naświetleniu. Drukowany obraz jest więc odbiciem obrazu, przeniesionym na docelowe podłoże (papier) z zachowaniem wszystkich istotnych parametrów, takich jak: kolorystyka, jakość czy wielkość poszczególnych elementów. Wśród wielu drukarni offsetowych w Poznaniu oferta Studia Akcygraf wyróżnia się elastycznością i różnorodnością, zapewniając najwyższej jakości druk offsetowy z możliwością uszlachetniania w bogatej ofercie kolorystycznej (CMYK + złoty, srebrny), w niskiej cenie egzemplarzowej. Nasza drukarnia offsetowa wykona zadanie tanio.

Nasza oferta druku offsetowego na terenie Poznania

Wykorzystując technikę druku offsetowego, nasza drukarnia oferuje Państwu szeroką gamę produktów, wśród których mogą Państwo znaleźć m. in.:

Różnice między drukiem offsetowym a cyfrowym

<h2>R&oacute;żnice między drukiem offsetowym a cyfrowym</h2>

Różnice między drukowaniem offsetowym a cyfrowym wynikają bezpośrednio z techniki druku. O tym, czy dla danej realizacji właściwszy będzie druk offsetowy czy cyfrowy, decyduje szereg czynników. Druk cyfrowy lepiej sprawdza się w przypadku mniejszych nakładów, charakteryzuje się bardziej uproszczonym przygotowaniem do drukowania, jak również szybszym i relatywnie tańszym wydrukiem.

Wykorzystuje się go przy drukowaniu dyplomów, zaproszeń itp. W przypadku druku wielkonakładowego standardem jest jednak stosowanie druku offsetowego z uwagi na jego liczne, opisane powyżej zalety.

Tania drukarnia offsetowa – Poznań

Zastosowanie druku offsetowego sprawdza się wszędzie tam, gdzie trzeba wydrukować duże nakłady w doskonałej jakości, robiąc to szybko i jednocześnie niedrogo. Ma on niezwykle szerokie zastosowanie w reklamie, będąc idealną techniką do drukowania broszur, ulotek, plakatów, teczek, kopert i innych produktów reklamowych. Druk offsetowy doskonale sprawdza się również przy produkcji gazet codziennych i czasopism. Z uwagi na możliwość zastosowania różnych rodzajów papieru, jest to niezwykle uniwersalna technika drukarska.
Nasza nowoczesna tania drukarnia offsetowa, a do takiego miana aspiruje nasze poznańskie Studio Akcygraf, jest w stanie realizować powierzone jej projekty w sposób profesjonalny i w 100% dostosowany do preferencji swoich klientów. Właśnie dlatego zlecając nam druk offsetowy, zyskują Państwo szereg korzyści, do których zaliczyć należy m. in.:

  • wysoką jakość druku, nadającego powstałemu obrazowi szlachetnego i estetycznego charakteru,
  • bogatą kolorystykę druku (paleta CMYK + wiele kolorów specjalnych),
  • doskonałą trwałość wydruków offsetowych,
  • wiele opcji uszlachetniania wydruków: tłoczenie, foliowanie, laminowanie, lakier UV, perforowanie i inne,
  • niską cenę w przeliczeniu na koszt wydruku jednego egzemplarza.

Wszystkie te zalety ma nasza profesjonalna drukarnia offsetowa w Poznaniu.

Skontaktuj się z nami
porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Skorzystaj z formularza

Najlepszy druk offsetowy w Poznaniu. Jak przygotować plik?

Zależy Ci na wydruku, który będzie wykonany bardzo profesjonalnie? Przyjdź do nas. Jako drukarnia offsetowa w Poznaniu oferujemy najwyższą jakość usług. W trosce o dobro klienta pomagamy przygotować wszystkie niezbędne materiały. Oceniamy stan dostarczonych plików i proponujemy rozwiązania, które znacznie poprawią jakość wydruku, stopień oddania kształtu i koloru grafiki. Nawet najlepszy sprzęt i wiedza drukarza mogą nie zapewnić optymalnego efektu, jeśli dokumenty nie będą spełniały odpowiednich norm projektowych.

 

Mimo że Akcygraf to tania drukarnia offsetowa, oferujemy kompleksowe podejście, fachowe porady i zapewniamy uzyskanie możliwie najlepszego wydruku. Żeby odpowiadał wytycznym zamawiającego, prosimy o dodawanie w pliku źródłowym 3 mm spadu, gdy grafika kończy się równo z krawędzią strony. Odpowiednimi formatami plików są: pdf, eps i cdr. Sugerujemy także, by nie używać kolorów RGB.
Nasi graficy służą pomocą w zakresie przygotowania prac do druku. Wspólnie przygotujemy pliki tak, by druk offsetowy posiadał intensywne barwy i spełniał Państwa wymagania. Akcygraf to drukarnia offsetowa, która tanio realizuje wysokiej jakości wydruki.

GeminiCMS napędza stronę https://studio.akcygraf.pl
Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Copyright © 2024 https://studio.akcygraf.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.