Druki hotelowe niezbędne w każdym hotelu

Druki hotelowe niezbędne w każdym hotelu

 

Wyróżnienie się na rynku usług hotelowych staje się coraz trudniejsze. Zarówno w większych miastach, jak i w turystycznych miejscowościach oferta noclegowa jest z roku na rok bogatsza. O tym, że klient zapamięta pozytywnie dane miejsce i będzie chciał do niego wrócić lub poleci je rodzinie oraz znajomym decyduje szereg czynników. Absolutną podstawą jest wysokiej jakości serwis. Jednak to nie wystarcza, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Dobrym sposobem na budowanie marki są spersonalizowane druki hotelowe, które zdecydowanie każdy obiekt powinien posiadać. Utrwalają one nazwę w pamięci klienta i sprawiają, że zadowolony gość chce wrócić w dane miejsce ponownie. 

 

Najlepsze druki hotelowe dla Twojego obiektu wypoczynkowego

 

Dobrze zaprojektowany druk hotelowy powinien spełniać kilka funkcji. Musi być przede wszystkim czytelny i estetyczny. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze, z dobrze wyeksponowanym logo hotelu. Warto też nadać mu użytkową funkcję, która spowoduje, że gość kilka razy zapozna się z treścią broszury. Inaczej nie spełni ona swojego celu. Klienci najczęściej decydują się na zamówienie:

Każdy rodzaj druku pełni nieco inne funkcje oraz może być wręczony klientom w innych okolicznościach.

 

Zawieszki hotelowe na drzwi

 

Jakie druki hotelowe zamówić na początek?

 

Składając zamówienie, warto przemyśleć, czy chcemy promować miejsca noclegowe, czy też usługi dodatkowe świadczone przez hotel. Jeśli jest on zlokalizowany w turystycznym mieście lub atrakcyjnej okolicy, warto wręczyć gościom mapkę z najciekawszymi punktami. Taki gest z pewnością będzie pozytywnie odebrany, a hotelowa mapa okolicy pomoże dotrzeć do celu. Jeśli obiekt jest kompleksem zlokalizowanym w różnych budynkach lub jego teren jest obszerny, warto również mieć przygotowaną mapę hotelu. Pomoże ona zorientować się w topografii miejsca i trafić do najważniejszych punktów. 

Dobrym sposobem budowania strategii marketingowej jest także zamówienie folderów oraz gadżetów, które towarzyszą hotelowej codzienności. Powszechnie używane są zawieszki hotelowe na drzwi, które komunikują o potrzebach gości. Jeśli będą one ciekawie zaprojektowane, także zapadną w pamięć. Foldery hotelowe mogą być wręczane gościom już podczas meldowania pobytu na recepcji. To dobry moment, gdy oprócz niezbędnych formalności, można przybliżyć dodatkowe usługi, z których mogą skorzystać klienci. 

Zamówienie druków hotelowych to przede wszystkim inwestycja w marketing. Dbałość o wizerunek marki na każdym z etapów, doba komunikacja z gośćmi oraz zbudowanie życzliwych relacji pozwalają wyróżnić się na tle innych obiektów. Ten stosunkowo niedrogi krok może bardzo zaprocentować w przyszłości. 

Najnowsze wpisy

GeminiCMS napędza stronę https://studio.akcygraf.pl
Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Copyright © 2024 https://studio.akcygraf.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.