Druki samokopiujące tanio i szybko

W ofercie Drukarni Akcygraf w Poznaniu znajdują się wysokiej jakości druki samokopiujące. Wykonujemy je w rozmaitej konfiguracji – druczki z pojedynczą kopią czy też druki samokopiujące z kilkukrotnymi odbitkami w różnych kolorach, m.in. niebieskim, zielonym, różowym. Różnią się też oferowane sposoby zamykania, dzięki czemu każdy klient może wyszukać wśród druków samokopiujących taką propozycję, która najlepiej sprawdzi się w jego przedsiębiorstwie. Produkt taki jak druki samokopiujące posiada wiele zastosowań – paragony, formularze wpłaty, dowody księgowe, faktury do ręcznego wypisywania, talony, bony oraz wszelkiego typu blankiety, niezbędne w pracy każdego biura czy działu rachunkowego firmy z miasta Poznań czy z Wielkopolski.

Cześć, zostaw swój numer telefonu lub e-mail a pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązania:
Wyślij

Współcześnie wiele branż, korzysta z druków samokopiujących, których główną zaletą jest jednorazowe sporządzenie kilku jednoznacznie brzmiących dokumentów. Drukarnia Akcygraf oferuje wysokiej jakości druki samokopiujące w szerokiej gamie kolorystycznej, jak i w odmiennych rodzajach papieru. Oferowane papiery na druki samokopiujące z drukarni w Poznaniu to:
copy back – papier, w którym spodnia warstwa arkusza została pokryta specjalnymi mikrokapsułkami zawierającymi substancję kopiującą – takie druki uznaje się za oryginał.
copy front and back – papier, w którym zarówno spodnia, jak i wierzchnia warstwa arkusza zostały pokryte specjalnymi mikrokapsułkami z substancją kopiującą, jak i absorbującą.
copy front – papier, w którym wierzchnia strona arkusza została pokryta specjalnymi mikrokapsułkami zawierającymi substancję absorbującą warstwę kopiującą ze spodniej warstwy arkusza wcześniejszego.
Cechami charakterystycznymi druków samokopiujących Drukarni Akcygraf z Poznania są możliwość zastosowania w każdym formacie, w pełnej gamie kolorystycznej. Ponadto druki mogą zyskać numerację oraz specjalną perforację, kod kreskowy, jak i zostać stworzone w oparciu o projekty wymogów ustawowych, jak i indywidualnych potrzeb klienta.