Druki samokopiujące

W ofercie Drukarni Akcygraf w Poznaniu znajdują się wysokiej jakości druki samokopiujące. Wykonujemy je w rozmaitej konfiguracji – druczki z pojedynczą kopią czy też druki samokopiujące z kilkukrotnymi odbitkami w różnych kolorach, m.in. niebieskim, zielonym, różowym. Różnią się też oferowane sposoby zamykania, dzięki czemu każdy klient może wyszukać wśród druków samokopiujących taką propozycję, która najlepiej sprawdzi się w jego przedsiębiorstwie.

 

Produkt taki jak druki samokopiujące posiada wiele zastosowań – paragony, formularze wpłaty, dowody księgowe, faktury do ręcznego wypisywania, talony, bony oraz wszelkiego typu blankiety, niezbędne w pracy każdego biura czy działu rachunkowego firmy z miasta Poznań czy z Wielkopolski. Co nas wyróżnia? Nasza drukarnia pracuje szybko, tanio i oferuje imponujący efekt.

4,90 /szt
Szybka Wycena

Specyfikacja techniczna

format druków samokopiujących

Format druków samokopiujących

A4,A5, A6, DL

Niestandardowe wymiary

papier druków samokopiujących

Papier

Papier samokopiujący 60 g/m²

Kolory : biały, niebieski, żółty, zielony, różowy

ilość kolorów na drukach samokopiujących

Ilość kolorów

CMYK / Panton

dodatkowe opcje druki samokopiujące

Dodatkowe opcje

Numeracja

Perforacja

Chcesz sprawdzić nasz produkt?

Zamów bezpłatną próbkę

Zamawiam

Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Skontaktuj się z nami

Szybka Wycena

Skontaktuj się z nami
porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Skorzystaj z formularza

Druki samokopiujące dostępne w Poznaniu

 

Współcześnie wiele branż, korzysta z druków samokopiujących, których główną zaletą jest jednorazowe sporządzenie kilku jednoznacznie brzmiących dokumentów. Drukarnia Akcygraf oferuje wysokiej jakości druki samokopiujące w szerokiej gamie kolorystycznej, jak i w odmiennych rodzajach papieru. Oferowane papiery na druki samokopiujące z drukarni w Poznaniu to:

 

  • copy back – papier, w którym spodnia warstwa arkusza została pokryta specjalnymi mikrokapsułkami zawierającymi substancję kopiującą – takie druki uznaje się za oryginał.
  • copy front and back – papier, w którym zarówno spodnia, jak i wierzchnia warstwa arkusza zostały pokryte specjalnymi mikrokapsułkami z substancją kopiującą, jak i absorbującą.
  • copy front – papier, w którym wierzchnia strona arkusza została pokryta specjalnymi mikrokapsułkami zawierającymi substancję absorbującą warstwę kopiującą ze spodniej warstwy arkusza wcześniejszego.

 

Cechami charakterystycznymi druków samokopiujących Drukarni Akcygraf z Poznania są możliwość zastosowania w każdym formacie, w pełnej gamie kolorystycznej. Ponadto druki mogą zyskać numerację oraz specjalną perforację, kod kreskowy, jak i zostać stworzone w oparciu o projekty wymogów ustawowych, jak i indywidualnych potrzeb klienta.

 

Oferujemy produkty, bez których nie mogłoby dziś sprawnie funkcjonować praktycznie żadne biuro. Wykonujemy w Poznaniu najwyższej jakości druki samokopiujące. To, co nas wyróżnia to fakt, że zlecenie zrealizujemy wyjątkowo szybko, a do tego naprawdę tanio.

 

Przedmiotem naszej oferty są materiały, które znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba sporządzania kilku takich samych dokumentów. Korzystanie z druczków znacznie przyspiesza pracę, ale przede wszystkim wyklucza ryzyko pojawienia się rozbieżności na różnych kartkach.

 

Druki samokopiujące są wolne od błędów wynikających z ręcznego powielania treści. Wystarczy na nich umieścić tekst tylko raz, a ona automatycznie odbije się na kolejnych stronach.

 

Nasza propozycja jest kompleksowa, co oznacza, że realizujemy zlecenia na materiały różnego rodzaju i o rozmaitej funkcjonalności. Dzięki temu mogą u nas składać zamówienia instytucje i firmy reprezentujące różnorodne branże. Jeśli szybko i tanio potrzebne są Ci druki samokopiujące, zgłoś się do nas. Zapewniamy najwyższą jakość i krótki czas oczekiwania na sfinalizowanie zlecenia.

GeminiCMS napędza stronę https://studio.akcygraf.pl
Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Copyright © 2024 https://studio.akcygraf.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.