Etykiety samoprzylepne

Doskonale wiemy, że reklama jest dźwignią handlu. Dobrze zaprojektowane etykiety samoprzylepne potrafią przykuć uwagę potencjalnych kupujących. Wykaż się pomysłowością i wyróżnij swoje produkty etykietą samoprzylepną, która przyczyni się do wzrostu jego sprzedaży. Od lat zajmujemy się drukowaniem materiałów promocyjnych dla klientów z Poznania i okolic. Nasz produkt to druk wysokiej jakości materiałów do promowania działalności firmy dla klientów z różnych branż w atrakcyjnych cenach. Specjalnie z myślą o naszych kontrahentach realizujemy indywidualne projekty, które powstały w Naszym studiu graficznym. Zapoznaj się z wykonanymi realizacjami wydruków i przekonaj się, że nasze produkty nie mają sobie równych!

Specyfikacja techniczna

format etykiet samoprzylepnych

Format etykiet samoprzylepnych

dowolny wymiar

etykiety samoprzylepne rodzaj papieru

Papier

Papier samoprzylepny

etykiety samoprzylepne ilość kolorów

Ilość kolorów

CMYK / Pantone

etykiety samoprzylepne rodzaje laminatu

Rodzaje laminatu

1. Bez laminatu

2. Błyszczący laminat

3. Matowy laminat

4. Laminat soft touch

5. Laminat anti scratch

etykiety samoprzylepne dodatkowe uszlachetnienia

Dodatkowe uszlachetnienia

Lakier UV

Tłoczenie

Hot stamping

Szybka Wycena

Skontaktuj się i otrzymaj wycenę

Szybka Wycena

Skontaktuj się z nami
porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Skorzystaj z formularza

Nasze produkty – profesjonalne etykiety samoprzylepne

 

Tworzenie materiałów reklamowych to nasza pasja. Specjalizujemy się między innymi w produkcji etykiet samoprzylepnych wysokiej jakości – w oparciu o dostarczane nam projekty oraz oczekiwania naszych klientów. Nie boimy się wyzwań, w związku z czym podejmujemy się również wykonywania etykiet o niestandardowych rozmiarach. Z pomocą naszych najlepszych grafików stworzysz idealną reklamową lub informacyjną etykietę samoprzylepną.

 

Indywidualne projekty i wydruk etykiet samoprzylepnych w Poznaniu

 

Poszukujesz pomysłu na projekt etykiety? A może masz swoją wizję i chcesz ją przelać na papier? Świetnie się składa – nasi pracownicy pomogą Ci w realizacji Twojego autorskiego projektu. Z przyjemnością również zaprojektują to dla Ciebie od podstaw. Graficy stworzą unikatową etykietę samoprzylepną, która będzie zgodna z Twoimi oczekiwaniami. Chętnie też nawiążemy stałą współpracę w zakresie dostarczania etykiet samoprzylepnych.

 

Druk etykiet samoprzylepnych – o czym nie można zapomnieć?

 

Pamiętaj, że poza odpowiednim designem etykiety samoprzylepne powinny również spełniać swoje aspekty funkcjonalne. Dlatego też poza wybraniem odpowiedniej szaty graficznej, warto skupić się na wybraniu treści, która będzie zawierała wszystkie informacje jakie ma ona przekazywać. Wiele lat doświadczeń i zrealizowanych projektów sprawia że umiemy doradzić jak zaprojektować, jakie materiały wybrać, aby etykieta samoprzylepna spełniła role jakiej oczekujesz.

GeminiCMS napędza stronę https://studio.akcygraf.pl
Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Copyright © 2024 https://studio.akcygraf.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.