Foldery reklamowe i druk katalogów

Jeśli chcesz wypromować swoją firmę lub produkt, który sprzedajesz, jednym z lepszych rozwiązań, jakie aktualnie się stosuje, są foldery reklamowe, których druk możliwy jest w Drukarni Akcygraf Poznań. Katalogi są klasycznym, ale nadal docenianym sposobem reklamy. Odwiedzając klienta, dzięki folderom pozostawić można namacalny ślad swojej wizyty. Natomiast podczas spotkania z klientem w Twojej firmie, masz możliwość wręczyć foldery reklamowe swojej firmy, dzięki którym sprawisz, że klient z pewnością o Tobie nie zapomni.

Standardowe rozwiązania

A3/A4

3xA4

kwadrat

A4/A5

Dostępne oprawy

Klejona

Eurozszywka

Zeszytowa

Spirala

Cześć, zostaw swój numer telefonu lub e-mail a pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązania:
Wyślij

Wybór folderów reklamowych w Drukarni Akcygraf w Poznaniu jest dość szeroki, by móc zadowolić potrzeby każdej branży. Istnieje kilka proponowanych rozmiarów czy opraw folderów reklamowych oraz katalogów, m.in. druk z oprawą klejoną, zeszytową lub spiralą. Akcygraf gwarantuje wysoką jakość druku, dzięki czemu Twoja firma będzie mogła zaprezentować klientom i inwestorom wybór najlepszych katalogów, w których propozycja Twojej firmy będzie prezentować się w pełni profesjonalnie. Sprawdź sam – Poznań.

Druk folderów reklamowych – Poznań

Chcesz aby Twoja firma stała się bardziej konkurencyjna? Szukasz atrakcyjnego sposobu na zaprezentowanie swojej oferty? Chcesz promować swoje usługi za pomocą przystępnych i niedrogich, ale jednocześnie bardzo skutecznych metod? Sięgnij po foldery i katalogi reklamowe – ponadczasowe rozwiązanie, które stanowi jedną z podstawowych form reklamy i promocji firm z każdej branży. Oferujemy druk folderów reklamowych w doskonałej jakości na profesjonalnym papierze. Szeroki wybór formatów, bogate możliwości personalizacji.
Katalogi reklamowe – zastosowanie
Zastosowanie folderów reklamowych może być niezwykle różnorodne. Stanowią one nie tylko atrakcyjną formę prezentacji firmowej oferty. Z powodzeniem można wykorzystać je jako upominek dla biznesowych partnerów, klientów i gości odwiedzających firmę. Nasza drukarnia oferuje foldery i katalogi reklamowe klejone, szyte i spiralowane.

Katalogi klejone
Katalogi i foldery klejone doskonale sprawdzają się w przypadku publikacji o większej ilości stron. Oferujemy katalog klejony w formatach: A3/A4 (210 x 297 mm), w układzie pionowym lub poziomym. Dostępny jest także format A5, jak również folder w kwadracie o boku 210 mm. Zarówno okładka, jak i wnętrze katalogu drukowane są na papierze kredowym o najlepszej gramaturze. Istnieje możliwość uszlachetnienia katalogu folią w celu zwiększenia jego żywotności oraz nadania bardziej eleganckiego wyglądu.

Katalogi szyte
Jeśli interesuje Państwa wykonanie folderu reklamowego o mniejszej objętości, proponujemy katalog w oprawie zeszytowej. Broszura może być zszywana płaską zszywką lub oczkowo (możliwość wpięcia do segregatora lub teczki). Niewątpliwą zaleta katalogów szytych jest szeroki wybór formatów. Drukujemy także foldery w kwadracie.

Katalogi spiralowane
Nowoczesny design, wygodne użytkowanie, funkcjonalna konstrukcja – właśnie takie są oferowane przez naszą drukarnię foldery i katalogi reklamowe na spirali. Zastosowanie tej techniki dobrze sprawdza się w wielu branżach, począwszy od przemysłu, poprzez handel, aż po szeroką kategorię usług. Katalogi spiralowane warto uszlachetnić, stosując foliowanie okładki. Foldery tego typu mogą liczyć od kilkunastu do kilkudziesięciu stron i są dostępne w wielu formatach.

Poniższa tabela przedstawia orientacyjne ceny folderu o objętości 16 stron, wydrukowanego w pełnym kolorze na papierze kredowym, w zależności od formatu:

Katalog klejony
Katalog szyty
Katalog spiralowany

Wykonanie i druk
Projektowanie i druk katalogów i folderów reklamowych w całości odbywa się w naszej drukarni w Poznaniu. Proces powstawania katalogu obejmuje takie etapy jak: projekt, montaż, drukowanie, wykonanie oprawy. Foldery drukowane są techniką offsetową, dostarczane na paletach.