Foldery reklamowe i broszury

Jeśli chcesz wypromować swoją firmę lub produkt, który sprzedajesz, jednym z lepszych rozwiązań, jakie aktualnie się stosuje, są foldery reklamowe, których druk możliwy jest w Drukarni Akcygraf Poznań. Katalogi są klasycznym, ale nadal docenianym sposobem reklamy. Odwiedzając klienta, dzięki folderom pozostawić można namacalny ślad swojej wizyty. Natomiast podczas spotkania z klientem w Twojej firmie, masz możliwość wręczyć foldery reklamowe swojej firmy, dzięki którym sprawisz, że klient z pewnością o Tobie nie zapomni.

Warianty folderów

foldery reklamowe a3, a4

A3/A4

foldery reklamowe 3xa4

3xA4

foldery reklamowe kwadratowe

Kwadrat

foldery reklamowe a4, a5

A4/A5

Dostępne oprawy folderów

klejona oprawa folderów

Klejona

oprawa folderów eurozszywka

Eurozszywka

oprawa folderów zeszytowa

Zeszytowa

oprawa folderów spirala

Spirala

Specyfikacja techniczna

format katalogów i folderów

Format

A4,A5, A6, DL, 21 x 21

Niestandardowe wymiary

foldery i katalogi rodzaj papieru

Papier

Papier kredowy, offsetowy

Papiery ozdobne

foldery i katalogi liczba kolorów

Ilość kolorów

CMYK / Pantone

foldery i katalogi rodzaj laminatu

Rodzaje laminatu

Bez laminatu

Błyszczący laminat

Matowy laminat

Laminat soft touch

Laminat anti scratch

foldery i katalogi dodatkowe uszlachetnienia

Dodatkowe uszlachetnienia

Lakier UV

Tłoczenie

Hot stamping

Chcesz sprawdzić nasz produkt?

Zamów bezpłatną próbkę

Zamawiam

Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Skontaktuj się z nami

Szybka Wycena

Skontaktuj się z nami
porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Skorzystaj z formularza

Wybór folderów reklamowych w Drukarni Akcygraf w Poznaniu jest dość szeroki, by móc zadowolić potrzeby każdej branży. Istnieje kilka proponowanych rozmiarów czy opraw folderów reklamowych oraz katalogów, m.in. druk z oprawą klejoną, zeszytową lub spiralą. Akcygraf gwarantuje wysoką jakość druku, dzięki czemu Twoja firma będzie mogła zaprezentować klientom i inwestorom wybór najlepszych katalogów, w których propozycja Twojej firmy będzie prezentować się w pełni profesjonalnie. Sprawdź sam – Poznań.

 

Druk folderów reklamowych – Poznań

 

Chcesz aby Twoja firma stała się bardziej konkurencyjna? Szukasz atrakcyjnego sposobu na zaprezentowanie swojej oferty? Chcesz promować swoje usługi za pomocą przystępnych i niedrogich, ale jednocześnie bardzo skutecznych metod? Sięgnij po foldery i katalogi reklamowe – ponadczasowe rozwiązanie, które stanowi jedną z podstawowych form reklamy i promocji firm z każdej branży. Oferujemy druk folderów reklamowych w doskonałej jakości na profesjonalnym papierze. Szeroki wybór formatów, bogate możliwości personalizacji.
Katalogi reklamowe – zastosowanie

 

Zastosowanie folderów reklamowych może być niezwykle różnorodne. Stanowią one nie tylko atrakcyjną formę prezentacji firmowej oferty. Z powodzeniem można wykorzystać je jako upominek dla biznesowych partnerów, klientów i gości odwiedzających firmę. Nasza drukarnia oferuje foldery i katalogi reklamowe klejone, szyte i spiralowane.

 

Katalogi klejone

 

Katalogi i foldery klejone doskonale sprawdzają się w przypadku publikacji o większej ilości stron. Oferujemy katalog klejony w formatach: A3/A4 (210 x 297 mm), w układzie pionowym lub poziomym. Dostępny jest także format A5, jak również folder w kwadracie o boku 210 mm. Zarówno okładka, jak i wnętrze katalogu drukowane są na papierze kredowym o najlepszej gramaturze. Istnieje możliwość uszlachetnienia katalogu folią w celu zwiększenia jego żywotności oraz nadania bardziej eleganckiego wyglądu.

 

Katalogi szyte

 

Jeśli interesuje Państwa wykonanie folderu reklamowego o mniejszej objętości, proponujemy katalog w oprawie zeszytowej. Broszura może być zszywana płaską zszywką lub oczkowo (możliwość wpięcia do segregatora lub teczki). Niewątpliwą zaleta katalogów szytych jest szeroki wybór formatów. Drukujemy także foldery w kwadracie.

 

Katalogi spiralowane

 

Nowoczesny design, wygodne użytkowanie, funkcjonalna konstrukcja – właśnie takie są oferowane przez naszą drukarnię foldery i katalogi reklamowe na spirali. Zastosowanie tej techniki dobrze sprawdza się w wielu branżach, począwszy od przemysłu, poprzez handel, aż po szeroką kategorię usług. Katalogi spiralowane warto uszlachetnić, stosując foliowanie okładki. Foldery tego typu mogą liczyć od kilkunastu do kilkudziesięciu stron i są dostępne w wielu formatach.

 

Poniższa tabela przedstawia orientacyjne ceny folderu o objętości 16 stron, wydrukowanego w pełnym kolorze na papierze kredowym, w zależności od formatu:

  • Katalog klejony
  • Katalog szyty
  • Katalog spiralowany

 

Wykonanie i druk

 

Projektowanie i druk katalogów i folderów reklamowych w całości odbywa się w naszej drukarni w Poznaniu. Proces powstawania katalogu obejmuje takie etapy jak: projekt, montaż, drukowanie, wykonanie oprawy. Foldery drukowane są techniką offsetową, dostarczane na paletach.

GeminiCMS napędza stronę https://studio.akcygraf.pl
Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Copyright © 2024 https://studio.akcygraf.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.