Gadżety reklamowe dla sprzedawcy w branży rolniczej

Gadżety reklamowe dla sprzedawcy w branży rolniczej

 

Hurtownie i sklepy stacjonarne i internetowe zaopatrujące rolników potrzebują gadżetów reklamowych w tym samym celu, w jakich używają ich handlowcy – aby pozostać zapamiętanym, pozostawić do siebie łatwo dostępny kontakt, który będzie towarzyszył klientowi w jego rutynowych czynnościach. Czy powinny to być te same gadżety? Wiele artykułów z pewnością się pokryje, ale ponieważ punkty te wchodzą w bezpośredni kontakt z indywidualnym rolnikiem, hodowcą czy ogrodnikiem, mają szansę na jeszcze lepsze dopasowanie i personalizację materiałów reklamowych. 

 

Sprzedaż nasion, sadzonek, nawozów i środków ochrony roślin – jakie gadżety reklamowe przydadzą się w tym biznesie?

 

W przypadku sprzedaży materiałów sypkich bardzo dobrym pomysłem są wszelkiego rodzaju pojemniki wielokrotnego użytku, służące do ich pakowania: torby papierowe i bawełniane, wiadra z pokrywką, puszki z oddzielanym albo mocowanym wieczkiem, skrzynki czy po prostu pudełka. Przyda się też coś, dzięki czemu łatwo będzie ten materiał z powrotem wydobyć, np. łopatki albo kubeczki z miarką. 

Rolnicy zajmujący się uprawą roślin oraz ogrodnicy z pewnością docenią gadżet w formie deszczomierza, termometru ze szpikulcem, znacznika plantacyjnego, konewek czy doniczek, również z zawartością – sadzonką albo nasionami ciekawej rośliny.

Przydatne mogą przydać się również kalendarze (kieszonkowe, książkowe i ścienne), z oznaczeniem prac, jakie należy wykonać przy roślinach, których sadzonki / nasiona są w danym sklepie sprzedawane, albo harmonogramy działań z wykorzystaniem kupowanych w danym punkcie środków chemicznych. 

 

Sprzedaż materiałów dla hodowców – najbardziej odpowiednie gadżety reklamowe dla sprzedawców

 

Dla przedstawicieli branży rolniczej, którzy trudnią się hodowlą zwierząt, przydatnym gadżetem reklamowym może okazać się jednorazowa odzież ochronna, stosowana w razie konieczności w chlewni, oborze czy stajni – rękawice jednorazowe, czepki, ochraniacze na buty. 

Z pewnością też zainteresują się oni publikacjami czy wydawnictwami związanymi z hodowanymi przez nich zwierzętami. Również akcesoria pomagające w karmieniu (miarki z podziałką, różnego rodzaju dozowniki, poręczne wagi elektroniczne), albo utrzymaniu w czystości (szczotki, myjki, próbki środków czystości), jeśli okażą się poręczne, trwałe i przydane w codziennej pracy, będą się użytkownikowi dobrze kojarzyć ze sprzedawcą. 

 

Sprzedaż narzędzi oraz części zamiennych do maszyn i urządzeń rolniczych

 

W przypadku sklepów związanych z mechanizacją rolnictwa, asortyment gadżetów reklamowych jest naprawdę bardzo szeroki. Dużym powodzeniem cieszą się narzędzia wielofunkcyjne typu mutitool, latarki, miary stalowe czy suwmiarki. Każdemu kierowcy pojazdu mechanicznego przyda się z pewnością brelok albo smycz do kluczyków, a konewki na olej to bardzo przydatny gadżet. 

Sprzedawca w branży rolniczej niekoniecznie jednak musi iść wyłącznie w stronę praktycznych gadżetów. Dobre skojarzenia z nim będą budzić również dołączane do zakupów magnesy, plakaty, kalendarze, broszuryulotki i wydawnictwa wiodących na rynku producentów ciągników, kombajnów czy innych nowoczesnych pojazdów i maszyn rolniczych. 

Oprócz wyżej opisanych wyspecjalizowanych materiałów promocyjnych istnieje cała gama uniwersalnych gadżetów reklamowych dla sprzedawców w branży rolniczej, takich jak materiały piśmiennicze czy artykuły biurowe, odzież (czapki, T-shirty, bluzy, rękawiczki), czy artykuły, które można potraktować jako praktyczny prezent, przydający się w czasie wolnym, niezwiązany z rodzajem prowadzonej działalności, ale opatrzony logo dostawcy, jak kubki ceramiczne i termiczne, kosze piknikowe, gadżety do ogrodu albo gry planszowe czy karciane. 

Najnowsze wpisy

GeminiCMS napędza stronę https://studio.akcygraf.pl
Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Copyright © 2024 https://studio.akcygraf.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.