Jaki rodzaj kalendarza wybrać na nowy rok ?

Jaki rodzaj kalendarza wybrać na nowy rok ?

 

Pomimo cyfryzacji i posiadania rozbudowanych smartfonów z wszelakimi funkcjami (robienia cudownych zdjęć, notowania ważnych informacji, organizowanie telekonferencji itp.) nasuwa się pytanie, czy komuś są jeszcze potrzebne drukowane kalendarze. Okazuje się, że tak. Tradycyjny kalendarz, czyli taki nie w formie elektronicznej, może w dużej mierze przegonić technologię, która bywa zawodna. W związku z tym pojawia się pytanie jaki rodzaj kalendarza wybrać na nowy rok? Wybór jest ogromny i każdy niewątpliwie znajdzie coś dla siebie.  

 

Zalety kalendarzy drukowanych na zamówienie

 

Pomimo tego, że w każdej chwili możemy zerknąć na ekran telefonu, aby sprawdzić datę, czy termin spotkania, jesteśmy notorycznie zasypywanie różnymi powiadomieniami. Z tego względu nie możemy się często skupić na priorytetach. Posiadanie kalendarza drukowanego przed oczami pozwala nam w pełni skupić się na zadaniu i lepiej zorganizować swój czas. W zależności od rodzaju kalendarza możemy też dodać informacje i notatki. Wizualnie, wszystko znajduje się na jednej stronie, co pozwala nam mieć szerszy ogląd na cały tydzień czy miesiąc. W przeciwieństwie do telefonu czy laptopa, takiego kalendarza nie zgubimy lub nie uszkodzimy i dzięki temu nie utracimy ważnych informacji. Tradycyjny kalendarz może nam dać poczucie bezpieczeństwa. Może on też pełnić funkcję marketingową. Na pewno wielu z nas ma w domu przynajmniej jeden taki egzemplarz z logiem naszej ulubionej firmy. Dzięki temu, przedsiębiorcy na co najmniej dwanaście miesięcy mogą o sobie przypominać. Jeśli tylko szata graficzna będzie estetycznie skomponowana, kalendarz może być efektywnym narzędziem i pomóc nam utrzymać bazę klientów lub pozyskać nowych sympatyków firmy. Jeśli posiada on piękne zdjęcia, może on stanowić prezent dla naszych kontrahentów. Jeśli natomiast ściana biura jest niezagospodarowana, można umieścić na niej efektywny kalendarz plakatowy. Nowy klient siedzący z nami przy biurku zapewne uzna, że jesteśmy solidni i rzetelni. Co jest lepszą wizytówką sukcesu niż zapisany kalendarz pełen spotkań? 

 

Rodzaje kalendarzy dla firm

 

Rodzaje dostępnych kalendarzy dla firm

 

Istnieje wiele rodzajów kalendarzy, opcji kolorystycznych, papierów i grafik za pomocą których możemy spersonalizować firmowy kalendarz. Ciekawą propozycją jest kalendarz spełniający funkcję podkładki pod mysz komputerową. Możemy też zaopatrzyć się w tradycyjne kalendarze ścienne lub biurkowe w różnych formatach. Do wyboru mamy kalendarze jednodzielnedwudzielne i trójdzielne. Inne rodzaje to między innymi:

Jeśli zdecydujemy się na podarowanie jednego z powyższych rodzajów kalendarzy, warto wybrać również stylowe opakowanie do kalendarza, które znacznie podniesie wartość i prestiż podarunku.

Najnowsze wpisy

GeminiCMS napędza stronę https://studio.akcygraf.pl
Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Copyright © 2024 https://studio.akcygraf.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.