Kalendarze jednodzielne

Kalendarze jednodzielne biurkowe stanowią uproszczoną wersję kalendarza trójdzielnego, gdzie kolejne trzy miesiące znajdują się na jednej karcie. Kalendarz jednodzielny może stać się praktycznym materiałem reklamowym, ponieważ powierzchnia reklamowa może być w dużo większym stopniu wykorzystana niż w kalendarzu trójdzielnym. Atutem w przypadku kalendarza jednodzielnego, obok faktu, że można go wyprodukować tanio, jest znacznie szersza możliwość zagospodarowania miejsca na grafikę, treści o charakterze informacyjnym i promocyjnym. Stanowią one świetne materiały marketingowe, które warto rozdawać np. klientom. Takie kalendarze na biurko nie tylko wskazują daty, ale także przyczyniają się do budowy pozytywnego wizerunku marki. Wykonujemy profesjonalne kalendarze jednodzielne wyjątkowo tanio. Zapraszamy do współpracy.

3,90 /szt.
Bezpłatna Wycena

Specyfikacja techniczna

główka kalendarze jednodzielne

Główka

Wymiar: max 240×320 mm

Papier: karton 255g/m²

Kaszerowana (efekt wypukłości )

Foliowana – matowo/błyszczący

podkład kalendarze jednodzielne

Podkład

Wymiar: max 400×320 mm

Papier: karton 275g/m²

kalendarium kalendarze jednodzielne

Kalendarium

12 kartek

Papier: offset 80g/m²

Zadruk w dwóch kolorach

Okienko plastikowe

Dostępne kalendarium

kalendarium standardowe

Standardowe

Makiety

Chcesz sprawdzić nasz produkt?

Zamów bezpłatną próbkę

Zamawiam

Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Skontaktuj się z nami

Szybka Wycena

Skontaktuj się z nami
porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Skorzystaj z formularza

Kalendarze jednodzielne stanowią uproszczoną wersję kalendarza trójdzielnego, gdzie kolejne trzy miesiące znajdują się na jednej karcie. Kalendarz jednodzielny może stać się praktycznym materiałem reklamowym, ponieważ powierzchnia reklamowa może być w dużo większym stopniu wykorzystana niż w kalendarzu trójdzielnym. Atutem w przypadku kalendarza jednodzielnego jest znacznie szersza możliwość zagospodarowania miejsca na grafikę, treści o charakterze informacyjnym i promocyjnym. W ofercie Drukarni Akcygraf Poznań znajdują się propozycje z dużą powierzchnią reklamową na stopce kalendarza, a także przykłady produktów bez reklamy na stopce. Kalendarze jednodzielne wyposażone są dodatkowo w okienko plastikowe, które służy do zaznaczania aktualnego dnia na kalendarium. Zachęcamy do przejrzenia naszych dotychczasowych realizacji oraz zapoznanie się ze szczegółami cen za konkretne nakłady kalendarzy.

 

Drukarnia Akcygraf z Poznania oferuje szeroki wybór kalendarzy jednodzielnych charakteryzujących się dużą gamą opcji dodatkowych. Decydując się na druk kalendarzy w poznańskiej drukarni możesz wybrać wydruk, który będzie wykonany na materiale z usztywnionymi plecami, dzięki czemu kalendarz będzie stabilniejszy. Kalendarze jednodzielne oferowane w Drukarni Akcygraf posiadają odpowiednie do ich wielkości opakowania, dzięki którym kalendarze nie niszczą się podczas transportu czy składowania. Warto wspomnieć także o indywidualizacji w usłudze drukowanie kalendarzy. W zależności od potrzeb klient dobiera się indywidualny nadruk, jak i papier, jakim jest odpowiedni karton o grubości 300g.

GeminiCMS napędza stronę https://studio.akcygraf.pl
Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Copyright © 2024 https://studio.akcygraf.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.