Kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne - cennik

 

W przypadku kalendarzy trójdzielnych, AKCYGRAF Poznań proponuje kilka rozwiązań, które pozwolą wykorzystać powierzchnię reklamową optymalnie, według Twojego zamysłu. Do wyboru są kalendarze trójdzielne z główką wypukłą lub płaską oraz kalendarze trójdzielne na spirali.

 

Wybrane przez klienta grafiki umieszczane są na główce i podkładzie kalendarza. Rozkład treści nie ma wpływu na ostateczną cenę. Co ważne, to właśnie od klienta zależy wielkość powierzchni reklamowej oraz całkowity projekt kalendarza, np. w przypadku propozycji z płaską główką klient ma do dyspozycji powierzchnię reklamową wzdłuż kalendarza.

 

Na kalendarzach trójdzielnych można umieścić kalendarium zwykłe, ze znakami zodiaku, jak również kalendarium ze świętami międzynarodowymi. Tak jak w przypadku pozostałych artykułów poznańskiej drukarni AKCYGRAF, istnieje możliwość otrzymania bezpłatnej próbki zamawianego produktu, by samodzielnie przekonać się o tym, jak profesjonalnie wygląda reklama na materiałach reklamowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Makiety

Skontaktuj się z nami
porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Skorzystaj z formularza

Tanie kalendarze trójdzielne

 

Drukarnia Akcygraf z Poznania oferuje szeroki wybór tanich kalendarzy trójdzielnych zawierających dodatkowe opcje podnoszące jakość produktów. Podczas druku kalendarzy można skorzystać z opcji sztywnych pleców, dzięki której kalendarz będzie wygodniejszy w składaniu oraz stabilniejszy. Drukowanie odbywa się przy wykorzystaniu papieru, jakim jest karton o grubości 325 g w przypadku pleców, jak i 80 g w przypadku kalendarium. Poznańska drukarnia oferuje drukowanie kalendarzy w oparciu o istniejący projekt, jak i indywidualne potrzeby klienta – druk kalendarzy w takim przypadku dostosowywany jest pod względem nadruku na główce, formatu, jak i grubości papieru. Studio oferuje tanie kalendarze trójdzielne, których ceny uzależnione są on nakładu oraz wybranych opcji. Przykładowy cennik drukowanych kalendarzy znaleźć można po wcześniejszym kontakcie mailowym.

GeminiCMS napędza stronę https://studio.akcygraf.pl
Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Copyright © 2024 https://studio.akcygraf.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.