Projektowanie kalendarzy  

Dobrze zaprojektowany i estetycznie wykonany kalendarz to niezbędny element wyposażenia każdego biura lub pomieszczenia użytkowego. Dla firm kalendarz może być elementem, który umiejętnie połączy funkcje praktyczne z promocyjnymi, stając się cenną i nowoczesną wizytówką przedsiębiorstwa. W drukarni Akcygraf w Poznaniu doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego z przyjemnością nie tylko wydrukujemy, ale również zaprojektujemy dla Państwa:
  • kalendarze biurkowe,
  • kalendarze jednodzielne i trójdzielne,
  • kalendarze listwowane i wiele innych.
Dla nas samych kalendarz jest niezbędnym narzędziem pracy. Bez niego nie sposób zapamiętać wszystkich istotnych terminów, deadline'ów oraz dat spotkań i realizacji projektów. Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi grafików także Państwa firma może wzbogacić się o unikalne, atrakcyjnie zaprojektowane i solidnie wykonane spersonalizowane kalendarze z własną grafiką i logotypami.

Kalendarze jednodzielne, trójdzielne, na ścianę – Poznań

Nasze studio graficzne zatrudnia najlepszych specjalistów w dziedzinie projektowania, którzy potrafią łączyć walory merytoryczne projektowanych przez siebie artykułów, z ich atrakcyjnym designem, nadając całości spójnego charakteru. Tylko wtedy kalendarz, ulotka, wizytówka czy plakat w pełni oddadzą misję i politykę danej firmy lub organizacji. Od początku do końca procesu projektowania kalendarzy na biurko lub na ścianę, nasi klienci mają decydujący głos w sprawie designu, wykończenia, kolorystyki i innych parametrów kalendarzy. Udzielając nam wytycznych, mają Państwo możliwość pozyskania dokładnie takich kalendarzy, jakie powstają w Państwa wyobraźni. Dla szczególnie zapracowanych mamy też drugą opcję: istnieje możliwość powierzenia nam procesu projektowania od A do Z, całkowicie zdając się na naszą inwencję, doświadczenie i umiejętności. Zapewniamy, że zarówno w jednym, jak i drugim przypadku, efektem końcowym będą jedyne w swoim rodzaju, merytoryczne i atrakcyjne wizualnie kalendarze, jakich pozazdrości Państwu konkurencja! Cennik naszych usług graficznych jest niezwykle elastyczny, tak, by nasi klienci płacili wyłącznie za realnie wykonywane usługi. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji w sprawie projektowania kalendarzy.
Projektowanie kalendarzy Projekt kalendarza
Ocena 5/5 łącznie 4 opinii użytkowników
Z naszej oferty przygotowania projektu kalendarzy i ich wydruku skorzystało wielu zadowolonych klientów.

Opinie użytkowników:

Terminowa realizacja, wysoka jakość i niska cena Autor: Data: Listopad 14, 2017
Ocena: 5/ 5
Nasza firma zleciła pracownikom Studia Akcgraf wykonanie kalendarzy na biurko. Zależało nam na tym, by kalendarz był czytelny i łatwy w odbiorze, a jego szata graficzna lekka i nowoczesna, w jak najlepszym stopniu oddająca dynamiczny rozwój i aspiracje naszej firmy. Efekt pracy grafików przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Polecam usługi Studia Akcygraf.
Profesjonalne podejście do klienta Autor: Data: Listopad 30, 2017
Ocena: 5/ 5
Korzystaliśmy z usług wielu drukarni i pracowni projektowych w Poznaniu, dopóki nie rozpoczęliśmy współpracy z firmą Akcygraf. Wszystko zaczęło się od projektu kalendarza trójdzielnego dla firmy. Twórcy idealnie trafili w nasze upodobania, jednocześnie oferując atrakcyjną cenę. Od tej pory drukarnia Akcygraf jest naszym stałym partnerem w zakresie projektowania graficznego i druku.
Wysoka jakość kalendarzy i ładne wzory Autor: Data: Grudzień 8, 2017
Ocena: 5/ 5
Zależało mi na wykonaniu solidnych i atrakcyjnych organizerów i kalendarzy osobistych, które sprawdziłyby się jako podarunki dla naszych partnerów biznesowych. Znajomy polecił mi drukarnię Akcygraf i nie pomylił się. Kalendarze prezentują się bardzo dobrze, są wykonane z porządnego tworzywa, a na dodatek niedrogie. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tej firmy.
Atrakcyjne projekty kalendarzy Autor: Data: Styczeń 16, 2018
Ocena: 5/ 5
Długo szukaliśmy w Poznaniu studia graficznego, które zaprojektuje kalendarze na ścianę do naszego nowego biura. Zależało nam na wysokiej jakości i niskiej cenie. Drukarnia Akcygraf zaproponowała najlepsze warunki, dostarczając projekt, który zaakceptowaliśmy praktycznie bez żadnych poprawek. Od tej pory na ścianach naszego biura co roku wiszą nowe kalendarze projektowane i drukowane przez Studio Akcygraf.