Metki

Poznań to duże miasto, które wciąż się rozwija. Nie brak tu ludzi kreatywnych, w tym twórców wielu marek odzieżowych. Z drugiej jednak strony duża konkurencja w branży modowej sprawia, że początkujący projektanci muszą się czymś wyróżnić. W przypadku odzieży wybór ten nieprzypadkowo pada często na metki do ubrań. Ten mały detal niczym wisienka na torcie dopełnia całokształtu. Wykonane na zamówienie z wysokiej jakości materiałów oczarują klientów marki. Przedstawiamy nasz produkt klasy premium – metki do ubrań drukowane na zamówienie!

Specyfikacja techniczna

format metek

Format metek

dowolny wymiar

metki rodzaj papieru

Papier

Papier kreda

Papier ozdobny

Karton

metki ilość kolorów

Ilość kolorów

CMYK / Pantone

metki rodzaje laminatu

Rodzaje laminatu

1. Bez laminatu

2. Błyszczący laminat

3. Matowy laminat

4. Laminat soft touch

5. Laminat anti scratch

metki dodatkowe uszlachetnienia

Dodatkowe uszlachetnienia

Lakier UV

Tłoczenie

Hot stamping

Skontaktuj się z nami
porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Skorzystaj z formularza

Druk metki – postaw na jakość!

 

Nowo pojawiające się na rynku marki odzieżowe mają przed sobą nie lada wyzwanie. Muszą bowiem stawić czoła mocnej konkurencji. Metka ubrania jest wizerunkiem każdej firmy zajmującej się produkcją ubrań. Dlatego też do ich produkcji używamy jedynie wysokiej jakość materiałów oraz technologii, która umożliwia nam wykonania produktu klasy premium. Wyróżniają się one również niezwykłą trwałością kolorów. Dzięki temu nasze produkty będą idealnym dopełnieniem dla całej kolekcji.

 

Indywidualne projekty metek – Poznań

 

Nie masz pomysłu na zaprojektowanie swojej własnej metki? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści z dziedziny projektowania i grafiki przedstawią Ci kilka propozycji! Posiadasz własny projekt i zależy Ci na tym, by umieścić go na metce? Nasi pracownicy przełożą Twoją wizje na wysokiej jakości papier kredowy! Realizujemy indywidualne projekty o mniejszych nakładach oraz zamówienia hurtowe.

 

Ile kosztuje druk metki?

 

Cena wydruku metek do ubrań uzależniona jest od szczegółów zamówienia. Wpływają na nią m.in. ilość wydrukowanych sztuk, kolorystyka projektu, poziom jego skomplikowania, rodzaj wybranych materiałów. Kosztorys usługi ustalany jest na podstawie indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować wszystkim naszym klientom uczciwą wycenę oraz atrakcyjne ceny!

 

Jak drukowana jest metka?

 

Wydruk metek odbywa się głównie w palecie kolorów CMYK. Są to wydruki wysokiej jakości oraz w rozdzielczości, która pozwala na idealne odwzorowanie wybranej grafiki, tekstu, symbolu, logotypu. Drukowane w naszym zakładzie metki powstają na wysokiej jakości papierze kredowym o grubości wybranej przez klienta – od 250 do 350 g. Możliwy jest także wydruk produktu na papierze ozdobnym oraz uszlachetnienie za pomocą foli matowej, błyszczącej. Drukowane przez nas metki posiadają otwór na sznureczek. Realizujemy również druk metek dwustronnych.

 

Jak długo czeka się na wydruk metek?

 

Termin realizacji zlecenia zależy m.in. wielkości złożonego u nas zamówienia oraz aktualnego obłożenia w drukarni. Staramy się zawsze realizować zamówienia w ustalonym z klientem terminie. W celu uzyskania więcej informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

GeminiCMS napędza stronę https://studio.akcygraf.pl
Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Copyright © 2024 https://studio.akcygraf.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.