Notesy reklamowe i firmowe

Notesy reklamowe idealnie sprawdzają się jako materiały promocyjne. To klasyczny gadżet, który używany jest przez wiele przedsiębiorstw nie tylko w czasie codziennej pracy, ale także po to, by móc obdarować spersonalizowanym notesem firmowym klienta, współpracownika lub inne przedsiębiorstwo. Notes z logo Państwa firmy będzie także atrakcyjnym gadżetem dla uczestników konferencji oraz szkoleń. 

Skontaktuj się z nami
porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Skorzystaj z formularza

Wykonujemy notesy firmowe według Państwa pomysłów, a nasze studio graficzne z siedzibą w Poznaniu może również stworzyć autorskie projekty notesów reklamowych, które z pewnością przypadną Państwu do gustu. Drukarnia Akcygraf Poznań dba o to, by wszystkie notesy firmowe były tworzone z wysokiej jakości papieru, dzięki czemu nadruk jest ostry i charakteryzuje się takimi kolorami, jakie były zaplanowane w fazie projektu. Notesy reklamowe to doskonały prezent dla pracowników i klientów. Wykonujemy najlepsze notesy reklamowe w Poznaniu.

 

Notesy druk tanio i szybko

 

W ofercie Drukarni Akcygraf z Poznania znaleźć można wachlarz notesów firmowych, w różnych opcjach. Dostępne notesy reklamowe to:

  • notes klejony bez okładki, który należy do najpowszechniejszych z wybieranych w poznańskiej drukarni notesów firmowych. Stanowi wygodne i komfortowe w użytkowaniu narzędzie do notowania informacji. Posiada łatwe do wyrywania kartki do obustronnego zapisania. Notesy dostępne są w opcji druku offsetowego o objętości 25-ciu, 50-ciu lub 100 kartek. W zależności od potrzeb klienta notatniki mogą posiadać dodatkowo zaokrąglane narożniki oraz zostać wydrukowane w jednym z kilku dostępnych formatów.
  • notes klejony z okładką, należy do jednego z najpopularniejszych narzędzi reklamowych. Dzięki okładce, drukowanej na papierze kredowym, z możliwością spersonalizowanego nadruku, notesy mogą służyć jako firmowe materiały reklamowe. Stanowi wygodne i komfortowe w użytkowaniu narzędzie do notowania informacji. Posiada łatwe do wyrywania kartki do obustronnego zapisania. Notesy dostępne są w opcji druku offsetowego o objętości 25-ciu, 50-ciu lub 100 kartek. W zależności od potrzeb klienta notatniki mogą posiadać dodatkowo zaokrąglane narożniki oraz zostać wydrukowane w jednym z kilku dostępnych formatów.
  • notes spiralowany, który umożliwia najwygodniejszy dostęp do zapisywanych informacji, dzięki zastosowaniu w notesach reklamowych spirali. Podobnie jak w przypadku notesów z okładką, posiadają one możliwość spersonalizowania okładki – nadruk wykonywany jest na papierze kredowym. Notesy dostępne są w opcji druku offsetowego o objętości 25-ciu, 50-ciu lub 100 kartek. W zależności od potrzeb klienta notatniki mogą posiadac dodatkowo zaokrąglane narożniki oraz zostać wydrukowane w jednym z kilku dostępnych formatów.

 

Wysokiej jakości notesy reklamowe w Poznaniu. Dlaczego są dobrym nośnikiem treści?

 

Oferujemy realizowane szybko i tanio drukowane notesy – to zdanie to delikatne przegięcie, tym bardziej że jest w pierwszej linii. Albo wyrzucamy albo przenosimy gdzieś na koniec. które odznaczają się wysoką jakością wykonania. Zajmujemy się kompleksową produkcją tych przyborów biurowych. Projektujemy rozmaite formaty i rodzaje, a także nanosimy druk, który zachwyca swoją szczegółowością i intensywnością kolorów.

Zamawiając u nas notesy reklamowe, klient zyskuje zarówno praktyczny asortyment, który przydatny jest w każdym biurze, jak i skuteczny nośnik promowanych treści o charakterze mobilnym.

Co wpływa na fakt, że notesy firmowe pomagają w budowaniu wizerunku danej marki? Są to narzędzia tzw. reklamy zewnętrznej. Idealnie nadają się na prezenty, podarunki, które można rozdawać klientom czy uczestnikom konferencji. Naniesione na ich okładkach logo lub specjalnie opracowane grafiki przykuwają uwagę. Są to produkty, które chętnie nosi się ze sobą, np. na uczelnię czy do pracy. Każdy zatem, kto otrzyma taki gadżet, stanie się nośnikiem przekazu marketingowego, który dotrze do wszystkich osób znajdujących się w jego otoczeniu. Dzięki temu dana firma zaczyna istnieć w świadomości masowego odbiorcy.

Notesy reklamowe to zatem użyteczne przybory, cenne też ze względu na cechy marketingowe. Oferujemy tani druk notesów, a zlecenia realizujemy niezwykle szybko i sprawnie.

GeminiCMS napędza stronę https://studio.akcygraf.pl
Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Copyright © 2024 https://studio.akcygraf.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.