Jesteśmy firmą rodzinną, która działa na rynku od 1989 roku. Tworzymy zespół kreatywnych, młodych ludzi,którzy poprzez swoje doświadczenie oraz wieloletnią wiedzę założycieli, tworzą fundament firmy. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz od nas gwarancje wysokiej jakości – nie tylko druku. Na całokształt usługi składa się terminowość, wygodne warunki dostawy, a przede wszystkim komfort, że nasze doświadczenie i wiedza przełożą się na Twoje zadowolenie.

Specjalizujemy się w druku średnio i wysokonakładowym na wysokiej jakości, czterokolorowej maszynie Shinohara, a szeroko rozbudowane zaplecze introligatorskie daje nam możliwość wykonania wszelkich niestandardowych zleceń.

Nasze hasło przewodnie? Satysfakcja. Tak najprościej można opisać cel naszego działania. To ona jest siłą napędową naszego zespołu. Jesteśmy firmą rodzinną i relacje międzyludzkie są dla nas najważniejsze. Dlatego tak bardzo cieszy nas fakt, gdy Klient wraca do nas z kolejnym zleceniem.

Tabela po prawej najlepiej przedstawia nasze możliwości technologiczne. 

Tak naprawdę nie musisz znać się na fachowej terminologii. To naszym zadaniem jest dobrać odpowiednie technologie do Twoich potrzeb.
Format (pole zadruku) 640 - 470 mm
Gramatura papieru 60 - 450 g/m2
Laminowanie Mat/Błysk i inne
Lakierowanie UV
Sztancowanie
Bigowanie
Kaszerowanie
Oprawa (szyta, klejona,szyto-klejona, spirala)
Tłoczenie
Złocenie
Perforacja
Numeracja


about_1111
about_2222
about_3333