Projektowanie plakatów

Drukarnia Akcygraf Poznań gwarantuje nie tylko profesjonalny druk, ale także precyzyjne projektowanie plakatów. Są to materiały promocyjne najczęściej spotykane w przestrzeni miejskiej, które występują w różnych rozmiarach. Poniżej przedstawiamy standardowe formaty, na których drukujemy plakaty, m.in. niepełne B2 czy A2 – wszystko zależy od tego, jakie są oczekiwania klienta względem drukowania materiałów. Już w fazie projektowania uwzględniony zostaje rozmiar druku, kolory oraz rodzaj papieru – Akcygraf w Poznaniu proponuje papier matowy lub z połyskiem.

Warianty mocowań plakatów

plakaty listwowane

Listwy

Specyfikacja techniczna

format plakatów

Format plakatów

A2, A3, A4, A5

Niestandardowe wymiary

plakaty rodzaj papieru

Papier

Papier kredowy, offsetowy

Papiery ozdobne

plakaty liczba kolorów

Liczba kolorów

CMYK / Pantone

plakaty rodzaje laminatu

Rodzaje laminatu

Bez laminatu

Błyszczący laminat

Matowy laminat

Laminat soft touch

Laminat anti scratch

Chcesz sprawdzić nasz produkt?

Zamów bezpłatną próbkę

Zamawiam

Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Skontaktuj się z nami

Szybka Wycena

Skontaktuj się z nami
porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Skorzystaj z formularza

Dzięki precyzyjnym ustaleniom drukowanie przebiega bez problemów. Zazwyczaj zadruk jest jednostronny, choć zdarzają się plakaty dwustronne zawieszane na szklanych witrynach czy drzwiach. Do takich plakatów możemy zamocować przylepce, które ułatwią ich montaż. Wykonujemy profesjonalny druk plakatów tanio i szybko.

 

Druk plakatów – Poznań

 

Jeśli potrzebujesz zainstalować uchwyt do wieszania plakatów, możesz wybrać metalową listwę z szerokiej gamy kolorów. To dodatkowy element, który idealnie współgra z gotowymi plakatami. Drukarnia Akcygraf Poznań dzięki swojemu doświadczeniu doskonale wie, w jaki sposób przeprowadzać projektowanie, a także troszczy się o to, by druk jak najlepiej odwzorowywał kolory obrazów czy logo. Drukowanie plakatów to nasza specjalność, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość i zachwycający efekt końcowy.

 

Druk plakatów szybko i tanio

 

Nasza oferta kierowana jest dla tych, którzy potrzebują, by zlecenie zostało zrealizowane szybko, tanio i profesjonalnie. Dokładnie w taki sposób wykonujemy druk plakatów w Poznaniu.

 

Zapraszamy wszystkich, którzy oczekują najwyższej jakości. Katalog naszych propozycji obejmuje nie tylko wydruki, ale także kompleksowe projektowanie plakatów, które uwzględnia optymalne rozmieszczenie elementów graficznych oraz właściwe przygotowanie pliku źródłowego. Dzięki temu uzyskujemy właściwe proporcje, a gotowe wydruki odzwierciedlają oczekiwania zamawiającego. Olbrzymia wiedza i doświadczenie naszych specjalistów, a także wykorzystywanie nowoczesnego sprzętu sprawia, że oferujemy drukowanie plakatów z wiernym odwzorowaniem jakości oryginału. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wygląd produktu reklamowego wpływa na siłę jego perswazji. W dużej mierze skupiamy się na poprawieniu nawet najmniejszych szczegółów, zanim przystąpimy do realizacji cyfrowej lub offsetowej. Wykonujemy druk plakatów szybko i solidnie.

GeminiCMS napędza stronę https://studio.akcygraf.pl
Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Copyright © 2024 https://studio.akcygraf.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.