Projektowanie kalendarzy

Dobrze zaprojektowany i estetycznie wykonany kalendarz to niezbędny element wyposażenia każdego biura lub pomieszczenia użytkowego. Dla firm kalendarz może być elementem, który umiejętnie połączy funkcje praktyczne z promocyjnymi, stając się cenną i nowoczesną wizytówką przedsiębiorstwa. 

Skontaktuj się z nami
porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Skorzystaj z formularza

W drukarni Akcygraf w Poznaniu doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego z przyjemnością nie tylko wydrukujemy, ale również zaprojektujemy dla Państwa:

  • kalendarze biurkowe,
  • kalendarze jednodzielne i trójdzielne,
  • kalendarze listwowane i wiele innych.

Dla nas samych kalendarz jest niezbędnym narzędziem pracy. Bez niego nie sposób zapamiętać wszystkich istotnych terminów, deadline'ów oraz dat spotkań i realizacji projektów. Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi grafików także Państwa firma może wzbogacić się o unikalne, atrakcyjnie zaprojektowane i solidnie wykonane spersonalizowane kalendarze z własną grafiką i logotypami.

 

Kalendarze jednodzielne, trójdzielne, na ścianę – Poznań

 

Nasze studio graficzne zatrudnia najlepszych specjalistów w dziedzinie projektowania, którzy potrafią łączyć walory merytoryczne projektowanych przez siebie artykułów, z ich atrakcyjnym designem, nadając całości spójnego charakteru. Tylko wtedy kalendarz, ulotka, wizytówka czy plakat w pełni oddadzą misję i politykę danej firmy lub organizacji. Od początku do końca procesu projektowania kalendarzy na biurko lub na ścianę, nasi klienci mają decydujący głos w sprawie designu, wykończenia, kolorystyki i innych parametrów kalendarzy. Udzielając nam wytycznych, mają Państwo możliwość pozyskania dokładnie takich kalendarzy, jakie powstają w Państwa wyobraźni. Dla szczególnie zapracowanych mamy też drugą opcję: istnieje możliwość powierzenia nam procesu projektowania od A do Z, całkowicie zdając się na naszą inwencję, doświadczenie i umiejętności. Zapewniamy, że zarówno w jednym, jak i drugim przypadku, efektem końcowym będą jedyne w swoim rodzaju, merytoryczne i atrakcyjne wizualnie kalendarze, jakich pozazdrości Państwu konkurencja! Cennik naszych usług graficznych jest niezwykle elastyczny, tak, by nasi klienci płacili wyłącznie za realnie wykonywane usługi. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji w sprawie projektowania kalendarzy.

GeminiCMS napędza stronę https://studio.akcygraf.pl
Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Copyright © 2024 https://studio.akcygraf.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.