Torebki laminowane

Oprócz swojej funkcji pakowania, świetnie sprawdzają się jako subtelna reklama na targach, konferencjach czy też szkoleniach. Przy wyborze musisz zwrócić uwagę na rodzaj uchwytu.

Wielkość torebek papierowych możesz wybrać z szerokiej oferty – napisz do nas jaki format odpowiada Ci najbardziej.W przypadku laminowanych torebek możesz skorzystać z naszych gotowych wykrojników, a jeśli szukasz innego wymiaru możemy przygotować wykrojnik

Rodzaj uchwytu

sznurek

Dostępne kolory

biały
czarny
czerwony
pomarańczowy
żółty
zielony
ciemny zielony
granatowy
szary
jasny brązowy
brązowy
fioletowy
różowy
pudrowy róż
błękitny
niebieski

Rozmiary

160x145x380

100x100x360

240x90x200

220x90x310

Torebki

cenna netto za 1 szt.

Specyfikacja techniczna

Papier kreda 170g

zadruk 4+0

laminat mat lub błysk jednostronnie

sznurek PP

bigowanie, klejenie

usztywnione uchwyty i spód torebki

Uchwyt sznurek
nakładCena
100 szt8,55 zł
200 szt4,90 zł
300 szt4,10 zł
500 szt2,90 zł
Cześć, zostaw swój numer telefonu lub e-mail a pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązania:
Wyślij

Poznańska Drukarnia Akcygraf posiada szeroką ofertę kalendarzy, w tym także kalendarze trójdzielne odznaczające się wysoką jakością nadruku, wykonania oraz estetyką. Ważnym elementem oferowanych przez drukarnię zaprojektowanych kalendarzy jest wykonanie ich z zastosowaniem główki wypukłej, która podnosi estetykę i unikatowość każdego kalendarza. Co więcej, przy kalendarzach trójdzielnych stosowane są dodatkowe wzmocnienia w postaci kartonu o większej grubości na plecach kalendarza oraz specjalnych skrzydełek kalendarium. Drukowanie kalendarzy odbywa się przy użyciu metody offsetowej, gwarantującej najwyższą jakość naniesionego nadruku – projektowanie kalendarzy odbywa się w oparciu o potrzeby i oczekiwania klienta względem grafiki, która może być spersonalizowana lub nie, jak i w oparciu o wybrany format. Kalendarze z główką wypukłą drukowane w poznańskiej drukarni to wysoka jakość w atrakcyjnej cenie.