Projektowanie i druk ulotek reklamowych

Drukarnia Akcygraf Poznań proponuje profesjonalne i sprawdzone przez wielu klientów projektowanie oraz drukowanie ulotek. Druk jest kierowany do tych właścicieli firm, którym zależy na skutecznej promocji oraz praktycznej metodzie przedstawiania swojej oferty. Rozdawanie ulotek to jedna z najbardziej popularnych metod reklamy, używana powszechnie przez różnego rodzaju branże oraz firmy. Wszystko za sprawą tego, że druk ulotki jest stosunkowo tani, a jednocześnie w procesie projektowania możliwe jest umieszczenie na ulotce reklamowej wielu informacji.

Warianty ulotek

ulotki a4, a5, a6

A4, A5, A6, DL

Specyfikacja techniczna

format ulotek

Format ulotek

A4,A5, A6, DL, 21 x 21

Niestandardowe wymiary

ulotki rodzaj papieru

Papier

Papier kredowy, offsetowy

Papiery ozdobne

ulotki ilość kolorów

Ilość kolorów

CMYK / Pantone

ulotki rodzaje laminatu

Rodzaje laminatu

1. Bez laminatu

2. Błyszczący laminat

3. Matowy laminat

4. Laminat soft touch

5. Laminat anti scratch

ulotki dodatkowe uszlachetnienia

Dodatkowe uszlachetnienia

Lakier UV

Tłoczenie

Hot stamping

Chcesz sprawdzić nasz produkt?

Zamów bezpłatną próbkę

Zamawiam

Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Skontaktuj się z nami

Szybka Wycena

Skontaktuj się z nami
porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Skorzystaj z formularza

Najpopularniejsze formaty ulotki to A4, A5 oraz DL, lecz jeśli szukasz nietypowych rozwiązań – jesteśmy po Twojej stronie. Wykonujemy projektowanie ulotek w Poznaniu, które gwarantuje wybór takich rozwiązań, by treści reklamowe były dostosowanie do Twoich potrzeb, a proces drukowania idealnie odwzorował kształty i nasycenie kolorów obrazów. Wydruk ulotek w Poznaniu zleć nam! Postaw na najwyższą jakość!

 

Wydruk ulotek tanio

 

Gramatura papieru jest zupełnie dowolna, ale warto wziąć pod uwagę przeznaczenie ulotek i do tego dostosować ich grubość. Ulotka może być złożona, przez co przyjmuje zupełnie inną formę i daje większe możliwości rozplanowania treści. Drukarnia Akcygraf Poznań zapewnia również takie rozwiązania jak opcja pokrycia gotowych produktów folią matową lub błyszczącą, by zapewnić trwałość ulotek. Przykładowe rozwiązania druku znajdują się poniżej. Dokładna wycena przebiega indywidualnie po przedstawieniu oczekiwań klienta, takich jak np. rozmiar ulotek, rodzaj papieru, wymagane elementy dodatkowe. Drukowanie z Akcygraf to gwarancja dobrze wykonanych materiałów.

 

Drukowanie ulotek – Poznań

 

Ulotki są jednym z najciekawszych i najbardziej trafiających do potencjalnych klientów materiałem reklamowym. Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie rynku na mnogość formatów i wzorów ulotek, Drukarnia Akcygraf oferuje projektowanie ulotek według indywidualnych preferencji klienta. Co ważne, wszelkie drukowane ulotki są wykonywane w pełni estetycznie i czytelnie. W zależności od potrzeb, tekst można rozmieszczać na ulotce zaprojektowanej do składania lub standardowej nieskładanej. Zaprojektowane ulotki to usługa kompleksowa, która polega na stworzeniu interesującej klienta kreacji, przełożenia jej na druk oraz wykonanie druku ulotek w odpowiedniej ilości.

 

Drukarnia Akcygraf oferuje usługi związane z projektowaniem ulotek w najwyższej jakości, w dwóch możliwych opcjach nadruku. Pierwszym rozwiązaniem jest wykonanie ulotek metodą cyfrową, których głównymi zaletami są szybkość wykonania danych ulotek reklamowych, powtarzalność danego projektu oraz duża opłacalność nawet przy niewielkim nakładzie. Drukarnia wykonuje także ulotki reklamowe w Poznaniu przy pomocy techniki offsetowej – ten typ ulotek charakteryzuje niezwykle wysoka jakość wydruku powierzchni, zarówno poełnokolorowych jak i jednolitych apli oraz stosunkowo niska cena przy wysokim nakładzie. W zależności od wybranej metody, druk ulotek wykonany zostanie na papierze o różnej gramaturze. Ulotki cyfrowe drukowane są na trzech możliwych papierach: papierze offsetowym 80 – 300 g/m2, kredowym w przedziale od 80 g/m2 do 300 g/m2. W przypadku ulotek drukowanych metodą offsetową wykorzystuje się papier kredowy o gramaturze od 60, przez 135, 170, 250, 300 aż po 350 g/m². Co więcej, druk offsetowy umożliwia wybór papieru w opcji błyszczącej i matowej.

 

Projektowanie ulotek przez Drukarnię Akcygraf w Poznaniu odbywa się w wielu możliwych rozmiarach. Najczęściej wykorzystywane przy tego typu materiałach reklamowych rozmiary to:

  • ulotki A4 – 210×297 mm;
  • ulotki A5 – 148×210 mm;
  • ulotki A6 – 148×105 mm;
  • ulotki DL – 210×99 mm.

 

Drukowanie ulotek to zawsze kwestia indywidualna, zależna od projektu, nakładu oraz metody wydruku, dlatego też cena jest ustalana indywidualnie z klientem.

 

Drukowanie ulotek w Poznaniu. Dlaczego warto?

 

Jako profesjonalna drukarnia dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który umożliwia osiągnięcie najlepszego efektu wizualnego. Ulotki reklamowe wykonujemy tanio, a jednocześnie zapewniamy zachwycający rezultat.

 

Żywotność nadruku i intensywność kolorów sprawią, że materiały będą się świetnie prezentowały, a tym samym będą miały wysoki stopień oddziaływania na odbiorcę. Oprócz wydruku naszym klientom proponujemy profesjonalne projektowanie ulotek.

 

Zajmujemy się kompozycją, wykonywaniem grafik oraz specjalistyczną obróbką pliku źródłowego, dlatego druk naszych ulotek zawsze wychodzi rewelacyjnie. Za najważniejszą wartość uznajemy Państwa satysfakcję, dlatego zanim przystąpimy do realizacji, wszystkie nasze prace konsultujemy z zamawiającym.

 

Usługi kierujemy do osób, które oczekują najwyższej jakości, a jednocześnie liczą, że zamówienie zostanie wykonane tanio. Zleć nam projektowanie ulotek oraz ich druk w Poznaniu. Od wyglądu materiału reklamowego zależy jego skuteczność. Tylko produkty profesjonalnie zrealizowane mogą przekonać klienta do skorzystania z proponowanej oferty.

 

Postaw na doświadczenie specjalistów i zleć nam drukowanie ulotek.

GeminiCMS napędza stronę https://studio.akcygraf.pl
Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Copyright © 2024 https://studio.akcygraf.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.