Wizytówki

Drukarnia Akcygraf Poznań doskonale wie, jak istotny jest proces projektowania wizytówek. Jak sama nazwa mówi, jest to “wizytówka” Twojej firmy. To wizytówki wręczasz potencjalnym klientom, dodajesz je do materiałów promocyjnych, wystawiasz w dziale handlowym swojej firmy oraz przekazujesz przedsiębiorstwom wspaółpracującym, by jak najwięcej osób dowiedziało się o istnieniu Twojej oferty.

Rodzaje wizytówek

wizytówka składana

Składana

wizytówka ze skrzydełkiem

Ze skrzydełkiem

Specyfikacja techniczna

format wizytówek

Format

90 x 50; 85 x 55

Niestandardowe wymiary

wizytówki rodzaj papieru

Papier

Papier kredowy

Papiery ozdobne

wizytówki liczba kolorów

Ilość kolorów

CMYK / Pantone

wizytówki rodzaj laminatu

Rodzaje laminatu

Bez laminatu

Błyszczący laminat

Matowy laminat

Laminat soft touch

Laminat anti scratch

wizytówki rodzaje uszlachetnień

Dodatkowe uszlachetnienia

Lakier UV

Tłoczenie

Hot stamping

Chcesz sprawdzić nasz produkt?

Zamów bezpłatną próbkę

Zamawiam

Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Skontaktuj się z nami

Szybka Wycena

Skontaktuj się z nami
porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Skorzystaj z formularza

Dlatego warto zadbać o to, by projektowanie wizytówek było w pełni profesjonalne, tak, abyś mógł sygnować je własnym nazwiskiem. Wykonamy i wydrukujemy profesjonalne wizytówki w Poznaniu. Swoje projekty realizujemy tanio, ale z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych i estetycznych. Przyjdź do nas, zleć nam tanie projektowanie wizytówek oraz ich wydruk i ciesz się pięknymi materiałami, które przedstawią Twoją firmę.

 

Projektowanie wizytówek tanio

 

Papier, format czy uszlachetnienia należy dostosować do projektu. Jeśli zależy Ci na tym, aby wizytówka wyróżniała się od konkurencji, Drukarnia Akcygraf Poznań może zaproponować Ci lakierowanie wybiórcze, tłoczenie, srebrzenie lub wykrojnik, które zmienią jej kształt. Sprawdź nasze realizacje, by dowiedzieć się, co zapewnia nasze projektowanie wizytówek.

 

Zespół Drukarni Akcygraf w Poznaniu oferuje szeroki wachlarz usług, w tym także profesjonalne i kompleksowe projektowanie wizytówek. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych sprzętów oraz technologii wychodzące ze studia wizytówki charakteryzuje duża oryginalność wzorów oraz formatów. Materiały reklamowe poznańskiego studia graficznego wyróżniają się idealną jakością nadruku, profesjonalną i kompleksową usługą oraz atrakcyjną ceną za wysokiej jakości projekty. Szereg grafików i specjalistów w swojej dziedzinie dokłada starań, aby zaprojektowane wizytówki były niepowtarzalne oraz spełniały wszelkie oczekiwania – oryginalności, estetyki, trwałości oraz jasności przekazu.

 

W oparciu o potrzeby i oczekiwania klientów tworzone są unikatowe projekty odpowiadające profilowi firmy czy branży w jakiej specjalizuje się dany klient. Styl wizytówki powinien korespondować z usługami jakie oferuje osoba posługująca się wizytówką, jednocześnie stanowiąc atrakcyjny element reklamowy. Wykorzystać można standardowe szablony wizytówek w stylach biznesowych i spersonalizować je pod konkretnego odbiorcę, co stanowi jedną z najważniejszych funkcji danego materiału reklamowego. Ponadto warto zastanowić się nad formą i ilością tekstu zamieszczanego na wizytówce. Powinien on być krótki, zawierać najważniejsze informacje kontaktowe oraz informacyjne – imię i nazwisko, zajmowane stanowisko, logo lub nazwę firmy. Wybór stylu, jak i treści zamieszczonej na wizytówce powinien być odpowiednio przemyślany i spójny z całą identyfikacją i profilem firmy, a także czytelny w odbiorze. Każdy z projektów można zmodyfikować lub stworzyć od podstaw w oparciu o potrzeby klienta – indywidualizacji i personalizacja materiałów reklamowych to jedna z usług studia graficznego.

 

Wizytówki wykonywane są przy użyciu papieru o dużej gramaturze, dzięki czemu są one trwalsze i lepiej się prezentują. Decydując się na tego typu materiały reklamowe można wybrać jedną z opcji wydruku: jednostronną lub dwustronną. Dodatkowymi opcjami projektów są: zaokrąglone narożniki czy też opcja pofoliowania wizytówki. W ofercie poznańskie drukarni znajduje się wiele formatów i kształtów wizytówek, które uzyskiwane są poprzez lakierowanie wybiórcze, tłoczenie, srebrzenie lub zastosowanie wykrojnika.

GeminiCMS napędza stronę https://studio.akcygraf.pl
Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Copyright © 2024 https://studio.akcygraf.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.