Zawieszki hotelowe na drzwi

Hotele oraz inne lokale, które oferują nocleg, coraz częściej stają się miejscem na wypoczynek oraz relaks. Goście oczekują zatem nie tylko wygody oraz komfortu, ale przede wszystkim prywatności. Jeśli zatem jesteś właścicielem hotelu i zależy Ci na tym, by zapewnić swoim klientom jak najlepsze warunki, idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, mogą okazać się drukowane przez Nas zawieszki na drzwi.

Warianty zawieszek

Specyfikacja techniczna

format zawieszki hotelowej

Format zawieszek hotelowych

dowolny wymiar

zawieszki hotelowe rodzaj papieru

Papier

Papier kreda

Papier ozdobny

Karton

zawieszki hotelowe ilość kolorów

Ilość kolorów

CMYK / Pantone

zawieszki hotelowe rodzaje laminatu

Rodzaje laminatu

1. Bez laminatu

2. Błyszczący laminat

3. Matowy laminat

4. Laminat soft touch

5. Laminat anti scratch

dodatkowe uszlachetnienia zawieszek hotelowych

Dodatkowe uszlachetnienia

Lakier UV

Tłoczenie

Hot stamping

Skontaktuj się z nami
porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Skorzystaj z formularza

 

Zawieszki hotelowe na drzwi – indywidualne projekty

 

Zawieszki hotelowe na drzwi to elegancki oraz ciekawy sposób na przekazanie gościom, oraz pracownikom wybranych przez Ciebie informacji. Każdy, kto choć raz miał okazję przebywać w hotelu, apartamencie na wynajem bądź hostelu, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotnym elementem może okazać się chwila tylko dla siebie. Choć zawieszki hotelowe przeważnie kojarzą się z klasycznym oraz często spotykanym dodatkiem, należy jasno podkreślić, że dzięki indywidualnemu projektowi, jesteś w stanie nadać swojemu miejscu, wyjątkowego stylu. Dzięki możliwości personalizacji możesz nie tylko doprowadzić zawieszki hotelowe na klamkę do swoich preferencji oraz potrzeb, ale przede wszystkim pozytywnie zaskoczyć swoich gości.

 

Wysoka jakość zawieszek — druk zawieszek hotelowych na drzwi

 

To, o czym warto wspomnieć, mówiąc o zawieszkach hotelowych na drzwi to fakt, że są one wykonane z najlepszej jakości materiałów takich jak 350-gramowy, matowy, papier kredowy, papier ozdobny lub karton. Drukowanie produktu odbywa się w wybranym przez Ciebie formacie, dzięki czemu, to Ty decydujesz jakiego rozmiaru będą zawieszki. Decydując się na zakup zawieszek hotelowych można mieć pewność co do tego, że jest to inwestycja, która się opłaci. Wszystkie zawieszki są bowiem wykonane z największą dbałością, nawet o drobne szczegóły. Nadruk wykonany według indywidualnego projektu znajduje się po obu stronach zawieszki, dzięki czemu zarówno Twoi goście, jak i pracownicy zawsze będą wieszać zawieszki hotelowe na klamkę drzwi w odpowiedni sposób.

Istotną informacją jest to, że dzięki możliwości personalizacji, to Ty wybierasz nadruk zarówno po jednej, jak i drugiej stronie (grafiki nie muszą być takie same). Dzięki temu możesz zdecydować się na przekazanie dwóch komunikatów na jednej zawieszce hotelowej na drzwi. Jeśli chcesz nadać jeszcze więcej indywidualności każdemu projektowi zawieszki, masz możliwość wyboru laminatu do wykończenia swojego projektu. Obecnie dostępny jest laminat błyszczący, matowy, soft touch oraz anti scratch. Wśród wielu opcji personalizacji znajduje się również opcja wybrania dodatkowych uszlachetnień, które jeszcze bardziej wpłyną na efekt wizualny produktu. Decydując się na uszlachetnienia do wyboru masz:

  • zastosowanie lakieru UV
  • tłoczenia wybranych wzorów
  • hot stamping.

 

Projekt graficzny zawieszki hotelowej na drzwi

 

Najważniejszym elementem, który wyróżnia ten produkt na tle konkurencyjnych opcji, to fakt, że projekt graficzny zawieszki hotelowej na drzwi lub reklamowej jest wykonany zgodnie z Twoimi zaleceniami. To Ty decydujesz o tym, jak będą wyglądać gotowe zawieszki reklamowe lub hotelowe na drzwi. Jeśli zatem zależy Ci na tym, by zamawiany przez Ciebie produkt charakteryzował się dobrym designem, postaw na jednego z naszych wybitnych grafików. Nasi specjaliści stworzą świetny projekt, który w stu procentach spełni Twoje oczekiwania. Jeśli zatem chcesz, by produkt był nie tylko ciekawym, hotelowym dodatkiem, ale również formą reklamy, nie czekaj ani chwili dłużej i już teraz zamów spersonalizowane zawieszki hotelowe na drzwi lub reklamowe.

Witaj!

W obecnej chwili

ceny szybko się zmieniają,

dlatego nie tworzymy cenników

na naszej stronie.

 

Ale mamy świetnych doradców,

którzy zrobią wycenę dla CIEBIE!

 

GeminiCMS napędza stronę https://studio.akcygraf.pl
Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Copyright © 2024 https://studio.akcygraf.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.